5 Jer mrtvi ne spominju tebe; u grobu ko će te slaviti?
Kopirano
Komentari
Jer nema ko bi Te u smrti spominjao. Budući da je vreme mog pokajanja dugotrajno, strahujem da Tvoje milosrđe ne spreči smrt, u kojoj više nema mesta ispovedanju. Zato i molim da požuriš sa milošću.