22 Pozdravljam vas i ja Tertije, koji napisah ovu poslanicu u Gospodu.
Kopirano
Komentari
Veliko je delo, biti Pavlov pisar. Tertije ne piše zbog toga, da bi pohvalio samoga sebe, nego da bi privukao veću ljubav Rimljana, budući da je poslužio kod pisanja poslanice koja je upućena njima.